Rossoneri goszczą Chievo.

0

Podopieczni Pippo Inzaghiego po trzech spotkaniach, w których jego drużyna zdobyła zaledwie dwa punkty, teraz zagra na własnym terenie z Chievo.

ZOBACZ OFERTĘ WILLIAM HILL

Jak dotąd drużyna Chievo zdobyła tylko cztery punkty w pięciu meczach ligowych, ale jedno zwycięstwo zespół uzyskał na ciężkim terenie w Neapolu, to pokazuje, że drużyny z Werony nie można lekceważyć.

Milan zanotował zaledwie dwa remisy w poprzednich trzech meczach ligowych, ale teraz mediolańczycy grają na własnym obiekcie i kibice oczekują wyłącznie zwycięstwa.

Rossoneri do tego meczu przystąpią bez zawieszonego Zapaty oraz kontuzjowanych: Montolivo, Diego Lopeza, Saponary, Van Ginkela oraz Meneza. Jak widać lista kontuzjowanych jest długa, a wśród nich gracze ściągnięci w letnim okienku transferowym, którzy mieli decydować o sile drużyny z Milanu.
Po stronie Chievo w tym meczu zabraknie Izco, Schelotto oraz Botty, czyli podobnie jak w Milanie, istotnych graczy podstawowego składu.

SPRAWDŹ KURSY

Faworytem tej potyczki niewątpliwie jest Milan, który po ostatnich niepowodzeniach będzie chciał zmazać plamę i sięgnąć po komplet punktów na własnym stadionie.

William Hill na zwycięstwo Milanu oferuje kurs 1.44, na remis natomiast – 4.00 z kolei na to iż zwycięży Chievo – 8.00.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.