Rozpędzona Francja kontra nieprzewidywalna Nigeria.

0

Trzeci dzień spotkań 1/8 finału przed nami. Tym razem skupimy się na drużynach, które awansowały z grupy E i F. Z pierwszego miejsca z grupy E, awansowali Francuzi, którzy swoją siłę pokazali przede wszystkim w spotkaniu ze Szwajcarami, strzelając im aż pięć bramek.

Nigeria do ostatniej minuty nie była pewna swojego awansu. Po remisie z Iranem i bądź co bądź niesłusznej wygranej z Bośnią i Hercegowiną, aby być pewni awansu musieli przynajmniej zremisować z Argentyną. Ta sztuka im się nie udała lecz znów szczęście uśmiechnęło się do ?Super Orłów?, uratowali ich właśnie reprezentanci Bośni, którzy ograli Iran 3-1. Prócz kilku przebłysków Odemwingie i Musy, zespół Nigerii nie zaprezentował jeszcze nic ciekawego na tym mundialu. Co innego Francuzi, których prawdopodobnie ?wzmocnił? brak Franca Riberiego.

W fazie grupowej zobaczyliśmy ?trójkolorowych? grających całym zespołem, nie liczących na jednego lidera lecz kierujących się w bardzo dużym stopniu zasadą ?jeden za wszystkich?. Pogba, Valbuena, Matudi byli odpowiedzialni za tworzenie gry, a ich akcje perfekcyjnie wykańczali Giroud i Benzema. Tylko w ostatnim meczu z Ekwadorem, Francuzi złapali lekką zadyszkę i tylko zremisowali 0-0.

To jednak nie powinno się więcej przytrafić, Nigeria limit swojego szczęścia na 4 lata już wykorzystała, jeśli Francuzi pokażą chociaż cząstkę gry jak w meczu ze Szwajcarią powinni bez problemów awansować do kolejnej fazy.

Kurs na Francję wynosi 1.44, remis jest wyceniany po 4.00, zaś za wygraną Nigerii bet365 płaci 8.00

Już teraz otwórz konto na Bet365 i odbierz swój darmowy bonus!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.