Ruch wreszcie zwycięski?

Czarne chmury nad zespołem Ruchu ? po świetnej passie piłkarskiej wiosny nie zostało w wykonaniu Chorzowian już ani śladu. To właśnie Ślązacy zaczną 28 kolejkę Ekstraklasy ? wrócą na właściwe tory i dopiszą do swojego konta komplet oczek?

Po 27 seriach spotkań wyżej w tabeli stoi zespół Ruchu, który z dorobkiem 44 oczek zajmuje 4 miejsce w Ekstraklasy. Dużo niżej plasuje się jego najbliższy rywal ? Podbeskidzie ma dopiero 15 miejsce i tylko 24 punkty. Tym samym piątkowych rywali w tabeli Ekstraklasy dzieli przepaść, co wcale nie znaczy, że 3 punkty na pewno zostaną w Chorzowie.

Ruch nie przypomina już bowiem tego zespołu, który świetnie punktował po przerwie zimowej. Po serii 6 zwycięstw przychodzi mały kryzys. Chorzowianie najpierw niespodziewanie ulegli u siebie Piastowi Gliwice 0-2, by później przegrać zdecydowanie w Szczecinie z miejscową Pogonią 3-1. Tym samym wypada postawić sobie pytanie, czy świetna postawa Chorzowian z okresu bezpośrednio po przerwie zimowej nie była tylko wypadkową szczęścia i umiejętności.

Zweryfikuje to na pewno 28 kolejka Ekstraklasy. Z piątek w Chorzowie stawi się spod kreski, który marzy o utrzymaniu w lidze. Podbeskidzie ostatnio rzadko przegrywa, ale niestety równie rzadko zapisuje do swojego konta komplet oczek. W poprzedniej kolejce w meczu o być albo nie być w Ekstraklasie popularni Górale zaprezentowali się bardzo słabo, tylko remisując i to w bardzo szczęśliwy sposób u siebie z Cracovią 1-1. A wcześniej zanotowało bezbramkowe remisy przed własną publiką z Pogonią Szczecin w Gliwicach z Piastem. Nie spodziewam się, aby Górale w Chorzowie zagrali w otwarte karty i powalczyli o komplet oczek z Ruchem. Wszystko jednak zweryfikuje boisko. Mając na uwadze małą ilość bramek w meczach Podbeskidzia może warto zastanowić się nad typem mniej niż 2,5 bramki?

Kurs na Ruch wynosi 1.80, remis jest wyceniany po 3.40, zaś za wygraną Podbeskidzia Bet365 płaci 4.33

Już teraz otwórz konto na Bet365 i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.