Ruch zakończy sezon zwycięstwem?

0

W 37 kolejce najciekawiej zapowiada się starcie Mistrza Polski z Wicemistrzem, ale większe szansę na pewny zarobek dają inne spotkania. W niedzielę Ruch Chorzów podejmie Pogoń Szczecin i wydaje się, że typowanie zwycięstwa gospodarzy powinno dać nam zarobić

Chorzowianie mają za sobą nieco lepsze tygodnie. Wykorzystali wpadki rywali i zapewnili sobie miejsce nr 3 w tabeli, dzięki czemu w przyszły sezonie będą reprezentować Polskę w Lidze Europy. W niedzielę powinni zakończyć udany dla siebie sezon kolejnym zwycięstwem. Rywal wydaje się sprzyjać wykonaniu tego zadania. Ruch wygra w 37 kolejce?

Gdyby nie nieco słabszy występ w 36 kolejce w Poznaniu, typ wydawałby się oczywisty. Ruch przegrał wyjazdowy mecz z Lechem aż 4-0, ale miał swoje dobre 2-3 okazje. Tym samym rozmiary porażki nie świadczą o tym, że był drużyną o parę klas słabszą od rywala. Liczę na to, że poprawi skuteczność w 37 kolejce grając przed swoją publiką. W ostatnich tygodniach Chorzowianie ograli u siebie Zawiszę 3-1, po czym nieszczęśliwie zremisowali z Wisłą 2-2. Następnie przyszła niespodziewana wygrana z Legią przy Łazienkowskiej 1-2 i wspomniana porażka w Poznaniu. Tym samym mimo wszystko można być spokojnym o wynik Chorzowian.

Rywal do ogrania jest idealny. Pogoń w 5 ostatnich spotkaniach tylko raz zdobyła punkty, pozostałe cztery starcia kończyła jako drużyna przegrana. Tym samym grając w niedzielę na wyjeździe nie spodziewam się, aby nagle nabrała większej ochoty do gry. Typuję wygraną gospodarzy.

Kurs na Ruch wynosi 1.90, remis jest wyceniany po 3.50, zaś za wygraną Pogoni Bet365 płaci 4.10

Już teraz otwórz konto na Bet365 i odbierz swój darmowy bonus!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.