Śląsk odprawi beniaminka z kwitkiem?

W drugim piątkowym meczu 10 kolejki Ekstraklasy ciekawie zapowiada się mecz we Wrocławiu. Miejscowy Śląsk podejmie rywali z Łęcznej. Czy beniaminek podoła zadaniu i przywiezie oczka z Dolnego Śląska?


Wrocławianie w ostatnich tygodniach wskoczyli na wyższe obroty i mimo letniego wietrzenia szatni znów grają całkiem przyzwoicie. Śląsk plasuje się już na 5 pozycji w tabeli, ze stratą 3 oczek do lidera. Wrocławianie pokonali przed tygodniem u siebie kielecką Koronę, zagrali dobre spotkanie w Warszawie (4-3), a nieco wcześniej wygrali z ówczesnym liderem tabeli Górnikiem Zabrze. Tym samym kibice Śląska powinni być już nieco spokojniejsi o byt swojej drużyny i również na piątkowe spotkanie patrzeć z optymizmem.

W 10 kolejce we Wrocławiu stawi się zespół Górnika Łęczna. Beniaminek Ekstraklasy nieco lepiej wyglądał na początku sezonu, aktualnie spisuje się poniżej oczekiwań. Górnik przegrywał wyjazdowe mecze w Krakowie z Cracovią czy w Zabrzu z Górnikiem. Tym samym nie poprawia swojego dorobku punktowego i po 9 kolejkach ma na swoim koncie 12 oczek. Czy poprawi stan swojego konta w piątek?

Wątpliwe. Każdy inny wynik niż zwycięstwo gospodarzy w 10 kolejce ligowej będzie sporą niespodzianką. Takiej się jednak nie spodziewam po całkiem niezłych ostatnich 3 tygodniach w wykonaniu Śląska. Typuję wygraną Wrocławian.

Kurs na Śląsk wynosi 1.83, remis jest wyceniany po 3.50, zaś za wygraną Górnika Bet365 płaci 4.10

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Fortuna

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
4,0 rating
Załóż konto u bukmachera PZBuk i odbierz bonus na start 500 PLN