Środa dla Ekstraklasy?

0

W środowej odsłonie Pucharu Polski docieramy już do etapu ? finału. We wtorek zobaczymy w akcji poznańskiego Lecha, który stawi się w Pruszkowie, by zagrać z miejscowym Zniczem. Kolejorz będzie tam faworytem mimo gry na wyjeździe. W podobnej roli zobaczymy w środę drużynę Cracovii. Pasy zameldują się w Stargardzie Szczecińskim i podobnie jak Poznaniacy mają się rozprawić z rywalem. Uda się wykonać to zadanie?

Trzeba uczciwie przyznać, że zespół gospodarzy środowego spotkania miał łatwą drabinkę turniejową. We wcześniejszym fazach mierzył się z Gryfem Wejherowo i rywalami z Tych, udało mu się zatem uniknąć dużo wyżej notowanych rywali. ? finału i tak już jest dużym sukcesem tej drużyny. Czy w środę postawią kolejną kropkę nad i?

Już za 2 dni w Stargardzie stawi się drużyna Cracovii. Pasy również nie miały wymagającej drabinki turniejowej, ale jako drużyna z Ekstraklasy powinna swoich wcześniejszych rywalowi spokojnie eliminować. Cracovia na wyjeździe z Okocimskim wygrała 1-2, po czym grając w Ostrowcu Świętokrzyskim potrzebowała dogrywki, by odprawić rywala. Czy w środę podwinie się im noga i znajdzie się niżej notowany rywal, który będzie w stanie zatrzymać Cracovię?

Spodziewam się asekuracyjnej gry ze strony gospodarzy, co może spowodować, że środowy mecz będzie toczył się w spokojnym tempie. Typuję mniej niż 2,5 bramki w regulaminowym czasie gry.

Kurs na Błękitnych wynosi 5.00, remis jest wyceniany po 3.50, zaś za wygraną Cracovii Bet365 płaci 1.70.

Już teraz otwórz konto na Bet365 i odbierz swój darmowy bonus!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.