Sroki kontra The Potters.

0

Podopieczni Marka Hughesa są w bojowych nastrojach po ostatnich dwóch kolejnych wysokich wygranych. The Potters po 23. rozegranych kolejkach mają na swoim koncie aż 32 punkty. To pierwsza taka sytuacja w historii występów drużyny w Premier League.

ZOBACZ OFERTĘ WILLIAM HILL

Teraz The Potters przyjeżdżają do Newcastle, gdzie będą chcieli zmazać plamę po ostatniej porażce na St. James’ Park aż 1:5.

Drużyna Newcastle, w ostatniej kolejce wygrała pierwszy mecz pod wodzą Johna Carvera. W pojedynku z Hull City padł wynik 3:0 dla gospodarzy i Sroki liczą na czwartą wygraną z rzędu nad Stoke na własnym stadionie.

SPRAWDŹ KURSY

Newcastle przegrało aż pięć z ostatnich ośmiu pojedynków w Premier League, z kolei The Potters wygrali cztery z sześciu ostatnich meczów. To stawia drużynę gości w lepszym świetle i wydaję się, że Stoke może się w dziejszym meczu pokusić o zwycięstwo. Na korzyść gospodarzy działa jednak fakt, iż do składu powrócili niemal wszyscy kontuzjowani zawodnicy, a Stoke straciło swojego kluczowego gracza – byłego zawodnika Barcelony, Bojana Krkica. Poza tym faktem, w ostatnich trzech pojedynkach pomiędzy tymi drużynami na St. James’ Park, trzykrotnie górą byli gospodarze, a w tym sezonie wyższość rywali na stadionie Newcastle musieli uznać już m.in. Liverpool, Chelsea i Everton.

William Hill na zwycięstwo Newcastle oferuje kurs 2.20, na remis natomiast – 3.20 z kolei na to iż zwycięży Stoke – 3.60.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.