Stara Dama kontra Milan.

0

Będąca w fantastycznej formie Stara Dama, pewnie zmierza po kolejne mistrzostwo kraju. W dzisiejszym meczu na drodze Juventusu stanie słabo spisujący się w tym sezonie AC Milan.

ZOBACZ OFERTĘ WILLIAM HILL

Drużyna Milanu w tabeli zajmuje dopiero dziewiąte miejsce. Klub w ostatnim czasie boryka się z potężnymi problemami, chociaż przełamanie nastąpiło w ostatniej kolejce po wygranym starciu z Parmą, jednak wygrana w tym meczu to była raczej formalność aniżeli przełamanie złej passy.

W ostatniej kolejce Stara Dama straciła punkty, ale i tak jej sytuacja w tabeli jest komfortowa, za sprawą słabo spisującej się w ostatnim czasie Romy, Juventus zdołał już odskoczyć drugiej drużynie na siedem oczek. W całym sezonie, Juventus zaledwie raz przegrał. Sposób na Starą Damę znalazła dotychczas tylko Genua.

Faworytem w sobotnim starciu z pewnością jest gospodarz, ale Milan to drużyna, która jest w stanie odebrać punkty liderowi tabeli.

SPRAWDŹ KURSY

Goście zjawią się w Turynie bez Mexesa, Destro, Zapaty, De Sciglio, Bonery, Mastoura, El Shaarawy’ego, De Jonga, Agazziego, Montolivo oraz Abate – istny szpital. Stara Dama wybiegnie na boisko bez Lichtensteinera, Asamoah, Romulo oraz Caceresa.

William Hill na zwycięstwo Juventusu oferuje kurs 1.40, na remis natomiast – 4.50 z kolei na to iż zwycięży Milan- 9.00.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.