Starcie Łabędzi i Kogutów.

0

W dzisiejszej kolejce Premier League, w drugim meczu dnia, naprzeciw siebie stanie drużyna Swansea oraz Tottenhamu.

SPRAWDŹ KURSY

Łabędzie są u siebie niepokonane od pięciu spotkań, zupełnie inaczej wygląda sytuacja na wyjeździe, gdzie w obecnym sezonie drużyna Garrego Monka nie wygrała jeszcze meczu. Tottenham z kolei lepiej się czuje w delegacjach, aniżeli na własnym boisku.

Koguty to niewygodny rywal dla Łabędzi, drużyna Tottenhamu wygrywała pięć razy z rzędu, a Swansea od awansu do Premier League nie potrafiła jeszcze z Tottenhamem wygrać.

W dzisiejszym meczu zabraknie Łukasza Fabiańskiego z powodu czerwonej kartki z ubiegłego spotkania z West Hamem. W drużynie Łabędzi nie zagra także Federico Fernandez. Tottenham zjawi się na Liberty Stadium bez Emmanuela Adebayora, który z powodów osobistych wyjechał do Afryki. Po 9 miesiącach absencji, do drużyny Kogutów powraca Kyle Walker.

Co ciekawe, Swansea w tym sezonie straciła już 16 punktów, będąc na prowadzeniu. Jednak na stadionie Liberty Stadium, drużyna Łabędzi radzi sobie bardzo dobrze. Miesiąc temu, drużyna Garryego Monka pokonała na własnym boisku Arsenal.

ZOBACZ OFERTĘ WILLIAM HILL

Zapowiada się ciekawy pojedynek w którym ciężko wskazać jednoznaczego faworyta. Najbardziej prawdopodobny wydaje się podział punktów.

William Hill na zwycięstwo Swansea oferuje kurs 2.48, na remis natomiast – 2.40 z kolei na to iż zwycięży GTottenham – 2.35.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.