T-Mobile Ekstraklasa: Zawisza Bydgoszcz – Zagłębie Lubin

Wtorkowe zmagania 9 kolejki T-Mobile Ekstraklasy otwiera mecz Zawiszy Bydgoszcz i Zagłębia Lubin. Gospodarze zajmują 13 lokatę – z dorobkiem 7 punktów. Dotychczas na swoim koncie zgromadzili 1 wygraną (2:0 z Cracovią Kraków), 4 remisy (1:1 z Lechią Gdańsk, 2:2 z Podbeskidziem Bielsko-Biała, 1:1 z Piastem Gliwice i Pogonią Szczecin) oraz 3 przegrane (3:2 z Lechem Poznań, 2:1 z Widzewem Łódź, 0:1 z Jagiellonią Białystok). Po ostatnim meczu z Lechią (przyp.red zremisowanym 1:1) Ryszard Tarasiewicz był zadowowolony z wyniku. Podkreślał przede wszystkim, że cieszy zdobyty na wyjeździe punkt. Jaki nastrój będzie miał trener Zawiszy po wtorkowym meczu?

Zagłębie natomast zajmuje 10 lokatę – posiadając na swoim koncie 8 punktów. Miedziowi uzbierali dotychczas 2 wygrane (2:0 z Koroną Kielce, 0:2 z Ruchem Chorzów), 2 remisy (0:0 z Podbeskidziem Bielsko-Biała i Lechem Poznań) oraz 4 porażki (2:1 z Górnkiem Zabrze, 0:1 z Cracovią Kraków, 2:1 z Piastem Gliwice, 0:2 z Pogonią Szczecin). Trener Miedziowych – Adam Buczek zapewnia, iż jego zawodnicy gotowi są do walki. W moim przekonaniu oprócz walki należy wykorzystywać sytuacje. Jeśli ten czynnik będzie należycie funkcjonował – Zawisza będzie mieć niewiele do powiedzenia.

Bukmacherzy w roli faworyta obsadzili Zawiszę – wystawiając na ich zwycięstwo kurs 2.1. Podział punktów wart jest 3.2, natomiast wiktoria Miedziowych to kurs rzędu 3.6. W ostatnim czasie ekipie nie miedzyły się bezpośrednio.

Już teraz otwórz konto na Bet365 i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.