Widzew znów bez oczek?

Nadzieja umiera ostatnia ? zapewne w ten sposób określa się od dłuższego czasu sytuację ligową Widzewa. Łodzianie przez większą część sezonu solidarnie zajmują ostatnie miejsce w tabeli, regularnie przegrywając na wyjazdach. Żarty się skończyły ? runda zasadnicza już za nami. Oczka zostały podzielone przez dwa, kluczowe mecze przesądzające o losie Łodzian już za rogiem. Szansa na utrzymanie jest, ale bardzo niska.


Nadzieję w serca kibiców Widzewa wlała jednak 29 kolejka. Wtedy to Łodzianie wygrali u siebie z krakowską Wisłą 2-1, dopisując do swojego konta tak upragnione 3 oczka. Później Widzew planowo przegrał mecz na wyjeździe – 1:0 w Szczecinie. W fazie mistrzowskiej nie ma już miejsca na skupienie się wyłącznie na obronie własnej bramki. Widzew musi atakować i wygrywać, by podtrzymać nadzieję na utrzymanie. A to może się zemścić, jeśli blok defensywny gra niepewnie.

Plan uratowania Ekstraklasy dla Łodzi może być jednak niewykonalny. Widzew ma aktualnie dużą stratę do miejsca premiującego utrzymaniem w Ekstraklasie, w dodatku jego morale mogą spaść w niedzielę. W 31 kolejce stawi się bowiem na obiekcie kieleckiej Korony, która w sezonie zasadniczym ograła u siebie Łodzian 3-1. Jak będzie w niedzielę?

Kielczanie w tym sezonie też głównie punktują na swoim obiekcie. Pokonali tu ostatnio Cracovię 1-0 i w tylko sobie znany sposób nie doprowadzili prowadzenia nad Pogonią Szczecin do końca meczu (z 2-0 na 2-2). Tym samym spodziewam się, że w niedzielę znów zawalczą o komplet oczek. Zagrają u siebie z drużyną, która w całym sezonie tylko raz ugrała jakiekolwiek oczko na wyjeździe. Typuję zwycięstwo Korony.

Kurs na Koronę wynosi 1.80, remis jest wyceniany po 3.50, zaś za wygraną Widzewa Betclic płaci 4.20

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.