Za cztery miesiące Euro 2016! Kto faworytem bukmacherów?

Dokładnie za cztery miesiące ruszy Euro 2016! Turniej odbędzie się na boiskach we Francji. Reprezentacja Polski grać będzie w grupie C a rywalami Biało-Czerwonych będą drużyny Niemiec, Ukrainy i Irlandii Północnej. Kto jest największym faworytem mistrzostw? Jakie sąkursy bukmacherów? Jakie szanse na zwycięstwo mają Polacy?

Hiszpanie najmocniejsi na Euro 2012 i Euro 2008

Na ostatnich dwóch turniejach najlepszą drużyną w Europie byli Hiszpanie, którzy w 2012 roku na turnieju w Polsce i na Ukrainie pokonali w finale Włochów a w 2008 na turnieju rozgrywanym w Austrii i Szwajcarii, piłkarze La Furja Roja pokonali Niemców 1:0.

Więcej informacji o Euro 2016?

Jeżeli szukasz informacji o Mistrzostwach Europy, polecamy serwis euro2016.meczenazywo.pl, na którym znajdziesz wszelkie informacje takie jak: terminarz, stadiony, miasta, reprezentacje czy grupy Euro 2016. Odwiedź serwis, aby zapoznać się z najważniejszymi ciekawostkami dotyczącymi turnieju rozgrywanego we Francji.

Kto faworytem bukmacherów na Euro 2016?

Bukmacherzy największe szanse na końcowy sukces dają Niemcom i Francuzom – kursy na te drużyny oscylują ok. 4.00-4.50. Hiszpanom, którzy jak wspomnieliśmy wygrali ostatnie dwa turnieje, również daje się duże szanse – kurs ok. 6.00. Te trzy reprezentacje są więc największymi faworytami do wygrania Mistrzostw Europy. Nie można jednak zapominać o równie silnych drużynach z Belgii, ANglii, Portugalii czy Włoch.

Jakie szanse Polaków?

Polakom nie daje się zbyt dużych szans na zwycięstwo w Euro 2016. Sprawdziliśmy w kilku firmach kursy na Biało-Czerwonych i są one w granicach 50.00-65.00. Czy Polaków na czele z Robertem Lewandowskim, stać na niespodziankę i końcowy sukces na Mistrzostwach? Z pewnością będzie ciężko, ale Biało-Czerwoni już w eliminacjach pokazali, że potrafią wygrać z aktualnymi mistrzami Świata. Zapowiada się więc bardzo interesujący turniej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.