Coraz bliżej KSW 36! Kogo zobaczymy podczas gali?

Kolejna odsłona KSW zbliża się wielkimi krokami. Co prawda, według zdania większości komentatorów najbliższa gala Konfrontacji Sztuk Walki będzie jedną z tych „mniejszych“, jednak w żadnym wypadku nie oznacza to, że kibice będą mogli narzekać na brak emocji.

Niektórzy porównują najbliższą galę KSW, która odbędzie się w Zielonej Górze, do KSW w Szczecinie, kiedy wielu kibiców narzekało na poziom sportowy, jaki prezentowali zagraniczni rywale polskich zawodników(łatwe zwycięstwa Materli i Bedorfa). Wydaje się jednak, że tym razem podczas KSW online o czymś takim nie będzie mogło być mowy. Co więcej, można nawet postawić tezę, że tym razem polscy zawodnicy nawet nie będą faworytami swoich pojedynków.

Najważniejszą walką podczas KSW 36, swoistym daniem dnia powinien być pojedynek Michała Materli. Jak wiadomo, Materla pragnie odzyskać pas mistrzowski kategorii średniej KSW, który utracił po pamiętnej walce na rzecz Mameda Khalidova. Kolejny pojedynek ma być następnym krokiem do walki rewanżowej. Tym razem jednak Materla spotka się z rywalem, z jakim nigdy wcześniej nie miał do czynienia. Rousimar Palhares to w zgodnej opini ekspertów jeden z największych wirtuozów walki w parterze w skali całego światowego MMA. Materla przyzwyczaił polskich kibiców do tego, że parter jest terytorium, na którym bezdyskusyjnie dominuje swoich rywali. Tym razem jednak wszystko może wyglądać zupełnie inaczej.

Bardzo wymagającego rywala otrzymał również obecny mistrz wagi półciężkiej KSW, Tomasz Narkun. Jego przeciwnikiem będzie doświadczony i niezwykle niebezpieczny Sokodjou. Ciekawostką jest fakt, że to właśnie walki z kameruńskim zawodnikiem swego czasu otworzyły wrota do elitarnej UFC przed innymi polskim „półciężkim“, Janem Błachowiczem. Czy walka Narkun – Sokoudjou na żywo będzie wstępem do podobnego scenariusza? O tym przekonamy się już niedługo.

Karta walk gali KSW 36:

Michał Materia – Rousimar Palhares (-84kg)

Tomasz narkun – Rameau Sokoudjou (walka o pas -93kg)

Mateusz Gamrot – Renato Pezinho (walka o pas -70kg)

Ariane Lipski – TBA (-57kg)

Michał Włodarek – Michał Kita (-120kg)

Kleber Koike Erbst – Leszek Krakowski (-66kg)

Katarzyna Lubońska – Diana Belbita (-57kg)

Bartłomiej Kurczewski – Grzegorz Szulakowski (-70kg)

Tomasz Matusewicz – Mariusz Mazur (-70kg)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.