KSW 37 już w ten weekend!

Jednym z pojedynków ogłoszonych na KSW37 : Circus of Pain jest bardzo interesująco zapowiadające się starcie pomiędzy Łukaszem „Saszą” Chlewickim a Mansourem „The Afro Samuraiem” Barnaouim. Pojedynek ten odbędzie się w kategorii lekkiej, której limit wagowy wynosi 70 kilogramów. Mistrzem tej kategorii wagowej w federacji KSW jest Mateusz Gamrot, który pokonał Barnaouiego w jego debiucie w naszym kraju.

Gość z Francji, dokładnie z Paryża jest bardzo utytułowanym zawodnikiem na europejskiej scenie MMA, był posiadaczem pasów sporo znaczących na starym kontynencie federacji – Bamma oraz M1. W swoim pierwszym pojedynku nie sprostał „Gamerowi” jednakże zdaniem obserwatorów postawił mu wysoko poprzeczkę i na poważnie przetestował jego umiejętności.

Barnaoui jest zawodnik, który charakteryzuje się wysokimi umiejętnościami w każdej płaszczyźnie, jednakże najbardziej niebezpieczny jest w parterze o czym niewątpliwie świadczy liczba 7 poddań w 12 wygranych walkach. Ponadto zanotował on także 4 nokauty i tylko 1 decyzję, więc jest to bardzo efektowny zawodnik, warto oglądać KSW live żeby go zobaczyć.

Jego rywalem jest Łukasz Chlewicki, reprezentant Grapplingu Kraków. Zawodnik ten wywodzi się z judo, jest jednym z najbardziej szanowanych zawodników w kraju, traktowany jako weteran tego sportu. Oprócz bardzo wysokich umiejętności w walce, jest to również bardzo pozytywna postać poza klatką, uwielbiany przez kibiców, zawodników, włodarzy federacji KSW. Będzie to bardzo trudny test dla Łukasza, ponieważ spotyka się z dużo młodszym, bardzo niebezpiecznym zawodnikiem, który prezentuje wysoki poziom w jego ulubionej płaszczyźnie walki, czyli w parterze.

Ten niezwykle interesujący pojedynek będzie można obejrzeć na gali w Krakowie, gdzie głównym wydarzeniem, które elektryzuje Polskę jest starcie Mariusza Pudzianowskiego z popularnym raperem Popkiem. Aby obejrzeć walkę Pudzianowski – Król Albanii online należy wykupić dostęp do PPV, zgodnie z zaleceniami KSW, między innymi na ksw.tv czy ipli.

Lista walk KSW 37:

Karol Bedorf vs Fernando Rodrigues Jr. (walka o pas, -120 kg)

Mariusz Pudzianowski vs Popek Monster (-120 kg)

Borys Mańkowski vs John Maguire (walka o pas, -77kg)

Artur Sowiński vs Marcin Wrzosek (walka o pas, -66kg)

Maciej Jewtuszko vs Yasubey Enomoto (-77kg)

Łukasz Chlewicki vs Mansour Barnaoui (-70 kg)

Marcin Wójcik vs Marcin Łazarz (-93kg)

Filip Wolański vs Denilson Neves de Oliveira (-66kg)

 

Pudzian i Popek na konferencji prasowej KSW 37

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.