Khalidov vs Karaoglu na KSW!

Jak wiadomo każdemu polskiemu miłośnikowi mieszanych sztuk walki kolejna, 35 już odsłona zbliża się wielkimi krokami. Tym razem duet Kawulski i Lewandowski mają zamiar zaserwować nam danie naprawdę wyjątkowe, chyba najbardziej wyjątkowe w skali całego polskiego MMA. Następne KSW jest wyjątkowo mocno obsadzone, ale szczególną uwagę kibiców oraz ekspertów przyciągają trzy konkretne pojedynki: Michała Materli z Kendallem Grove?m, Mariusza Pudzianowskiego z Marcinem Różalskim i, przede wszystkim, Mameda Khalidova z Azizem Karaoglu. O każdej z tych trzech walk można by napisać naprawdę wiele, ale największe znaczenie będzie miał ten ostatni pojedynek. W walce Khalidov versus Karaoglu możemy bowiem być świadkami naprawdę niezwykłego wydarzenia.

Na papierze faworytem głównego pojedynku następnej KSW online
jest obecny mistrz w wadze średniej, Mamed Khalidov. Jednak poprzednie pojedynki tureckiego zawodnika, Aziza Karaoglu, dobitnie dowiodły, że w jego przypadku wszelkie rankingi i przewidywania mają niewielką wartość. Na dobrą sprawę Karaoglu właściwie nie jest nawet zawodnikiem MMA; jest raczej pięściarzem, który startuje w tej formule. To zawodnik z całą pewnością jednowymiarowy: jego jedynym atutem jest stójka, i to tylko i wyłącznie stójka bokserska. Pomimo tego, jakoś nikt nie jest spokojny jeśli chodzi o wynik walki z Khalidovem. Jeżeli podczas najbliższego KSW Aziz Karaoglu ponownie zrobi coś nieprzewidywalnego, wówczas możemy być świadkami naprawdę gigantycznej sensacji.

Patrząc obiektywnie, pojedynek Khalidov – Karaoglu online będzie dla czeczeńskiego mistrza wagi średniej federacji KSW naprawdę dużym wyzwaniem. Niektórzy porównują ten pojedynek do walki Khalidova z Melvinem Manhoefem sprzed paru lat(szybka i raczej bezproblemowa wygrana Khalidova), jednak wydaje się, że Karaoglu jest o wiele groźniejszym zawodnikiem. Przede wszystkim chodzi tutaj o jego znakomite warunki fizyczne: Turek jest nie tylko wysoki, przez co każde podejście do obalenia będzie dla Khalidova bardzo niebezpieczne, ale także piekielnie silny, co skutkuje tym, że nawet jeśli Khalidov zdoła podejść bliżej, to zwyczajnie może nie być w stanie sprowadzić walki do parteru.

Jak więc widać, czeka nas naprawdę niesamowita walka. Faworytem mimo wszystko pozostaje Mamed Khalidov, ale każdy, kto widział chociaż jedną walkę Aziza Karaoglu wie doskonale, że z tym wojownikiem nie ma żartów i nikt, dosłownie nikt nie powinien go lekceważyć, nawet taki wirtuoz mieszanych sztuk walki, jak Khalidov.

Lista walk na KSW 35

Mamed Khalidov – Aziz Karaoglu (walka o pas, kat. -84kg)

Michał Materla – Kendall Grove (kat. -84kg)

Mariusz Pudzianowski – Marcin Różalski (kat. -120kg)

Mateusz Gamrot – TBA (walka o pas, kat. -70kg)

Łukasz Chlewicki – Marif Piraev (kat. -70kg)

Rafał Moks – Robert Radomski (kat. -77kg)

Kamil Szymuszowski – Mindaugas Verzbickas (kat. -77kg)

Marcin Wrzosek – Filip Wolański (kat. -66kg)

Karol Celiński – Marcin Wójcik (kat. -93kg)

KSW 35: Khalidov vs Karaoglu

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 3353 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.