KSW 34: Mistrzowie stają w szranki!

0

Jeszcze niedawno fascynowaliśmy się rozstrzygnięciami emocjonującego KSW 33. Dziś odliczamy już dni do kolejnej Konfrontacji Sztuk Walki. Najbliższa impreza odbędzie się pod znakiem wielkich powrotów. Do klatki wrócą mistrzowie KSW, a sama gala ponownie odbędzie się na warszawskim Torwarze.

KSW 34 na żywo było od jakiegoś czasu promowane walką Borysa Mańkowskiego. Niedawno okazało się jednak, że zawodnik ten nie wystąpi w zbliżającej się gali z powodu urazu kostki.

Nie zmienia to jednak faktu, że kolejna Konfrontacja Sztuk Walki straci na rozmachu. W klatce zobaczymy na pewno kilku mistrzów, którzy bronić będą swoich pasów. Jak na razie wiemy przynajmniej o trzech takich pojedynkach, a łącznie ogłoszono dopiero skład pięciu z planowanych dziewięciu pojedynków. Kto wie, czym jeszcze zaskoczą nas organizatorzy.

Pojedynkiem wieczoru ma być walka Karola Bedorfa. Wciąż nie wiadomo, kto będzie przeciwnikiem popularnego „Coco”. Podczas ostatniej imprezy Bedorf w efektownym stylu pokonał próbującego „skraść” mu pas mistrzowski w wadze ciężkiej, Michała Kitę. Jak do tej pory w zawodowych walkach, Bedorf notuje bilans 13 zwycięstw, w tym 4 przez nokaut i dwie porażki.

Pierwszy raz pasa mistrzowskiego w kategorii wagowej do 66 kilogramów bronić będzie też Artur Sowiński. Reprezentant Silesian Cage Club na swoim koncie ma 16 zwycięstw, 6 przez nokaut i 7 porażek. Ostatni pojedynek Sowińskiego z Japończykiem Kleberem Koike Erbstem uznany został najlepszą walką wieczoru.

Trzecia walka związana z obroną tytułu przypadła w udziale Tomaszowi Narkunowi. Mistrz kategorii półciężkiej legitymujący sie wynikiem 11 zwycięstw i dwie porażki na pewno wystąpi na Torwarze, jednak tak samo jak w przypadku Bedorfa, czy Sowińskiego, nie wiadomo jeszcze kto będzie jego rywalem.

Podobnie sytuacja ma się w stosunku do byłego mistrza wagi półśredniej Aslambeka Saidowa, który po utracie tytułu w 2014 roku, sukcesywnie zmierza w kierunku walki o odzyskanie pasa.

Jedyną w pełni znaną walką będzie pojedynek Krzysztofa Kułaka z Maciejem Jewtuszko w kategorii półśredniej. Wszystkie pojedynki KSW 34 online będziecie mogli śledzić w relacji na żywo na mecze24.pl

Wszystkie walki KSW 34:

Karol Bedorf vs TBA (walka o pas KSW -120kg)
Tomasz Narkun vs TBA (walka o pas KSW -93kg)
Artur Sowiński vs TBA (walka o pas KSW -66kg)
Aslamberk Saidov vs TBA (-77kg)
Krzysztof Kułak vs Maciej Jewtuszko (-77kg)
TBA vs TBA
TBA vs TBA
TBA vs TBA
TBA vs TBA


Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.