KSW 34: Oficjalne ważenie otwarte dla kibiców!

Już tylko dni dzielą nas od kolejnej gali Konfrontacji Sztuk Walki! Impreza, która tym razem wraca na warszawski Torwar jak zwykle przyciągnie masę kibiców zarówno do hali, jak i przed telewizory i monitory komputerów. Wszyscy, którzy już nie mogą doczekać się KSW 34 mogą pojawić się na oficjalnym ważeniu zawodników, które będzie otwarte dla kibiców!

Wojownicy zostaną zważeni i staną ze sobą oko w oko w piątek 4. marca. KSW online zaprasza wszystkich chętnych fanów na ważenie, które odbędzie się w sali Marii Skłodowskiej-Curie na 4. piętrze Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Start wydarzenia zaplanowany jest na godzinę 16:00.

Podczas ważenia kibice nie tylko będą mogli zobaczyć uczestników KSW 34, ale będzie to także ostatnia szansa na zdobycie biletów na sobotnią imprezę. Wśród zgromadzonych fanów rozlosowane zostaną bowiem trzy podwójne zaproszenia.

Najbliższa konfrontacja promowana jest hasłem „Mistrzowie stają do walki”. Slogan jest jak najbardziej trafny, bowiem aż trzy z dziewięciu zaplanowanych na sobotę walk będą toczyły się o pas KSW.

W wadze ciężkiej o tytuł mistrza walczyć będą Karol Bedorf i James McSweeney. W niedawno udzielonym wywiadzie, Bedorf zaznaczał, że analizuje walki swoich rywali, a jego rywal wychodzi do klatki zupełnie nieprzygotowany. To właśnie tutaj Polak upatruje swoich największych szans. Jak sam podkreśla, jest profesjonalistą i do każdego pojedynku jest przygotowany w 100%.

W drugim pojedynku o pas wystąpi z kolei Tomasz Narkun, który przygotowania do gali miał nieco trudniejsze niż Bedorf. Tomasz jakiś czas przygotowywał się do walki z Ander Munizem, a nagle okazało się, że jego rywalem będzie inny wojownik. Sprawy skomplikowały się przez kontuzję łokcia. Na szczęście organizatorom udało się szybko znaleźć zastępstwo dla Muniza i teraz wiadomo już, że Narkun walczyć będzie z Cassio Barbosą (17-6-1, 2 KO, 11 sub).

Trzecie starcie o pas to walka Artura Sowińskiego z Fabiano Silvą de Conceicao. Zawodnicy przystępujący do tej walki nie będą mogli przekroczyć na piątkowym ważeniu 66 kilogramów.

Wszystkie walki KSW 34:
Karol Bedorf vs James McSweeney (walka o pas KSW -120kg)
Tomasz Narkun vs Cassio Barbosa (walka o pas KSW -93kg)
Artur Sowiński vs Fabiano Silva da Conceicao (walka o pas KSW -66kg)
Aslambek Saidov vs Yasubey Enomoto(-77kg)
Krzysztof Kułak vs Maciej Jewtuszko (-77kg)
Łukasz Bieńkowski vs Svetlozar Savov (-84kg)
Szymon Bajor vs Jędrzej Maćkowiak (-120kg)
Grzegorz Szulakowski vs Bartłomiej Kurczewski (-70kg)
Tomasz Kondraciuk vs Marcin Wójcik (-93kg)

KSW 34: Tomasz Narkun woli bronić pasa przeciwko rywalowi zza granicy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.