KSW 35 już 27 maja w Krakowie!

Następna gala Konfrontacji Sztuk walki już teraz uznawana za jedną najciekawszych w całej historii polskiego MMA. Nic dziwnego. Nazwiska widniejące na karcie walk gwarantuję wielkie emocje i widowisko najwyższej jakości. Walką wieczoru będzie starcie o pas wagi średniej pomiędzy niesamowitym Mamedem Khalidowem, od niedawna wreszcie mistrzem kategorii średniej KSW, a tureckim zawodnikiem Azizem Karaoglu, który kilkoma szybkimi nokautami zrobił furorę w największej federacji MMA.

Jak przy każdej z ważniejszych gal, będzie można śledzić wszelkie relacje tekstowe KSW 35 online (chyba że należymy do tej nielicznej grupy szczęśliwców, którym udało się kupić bilety na to wydarzenie). Niektórzy sądzą co prawda, że nic nie zastąpi atmosfery, jaką można odczuć oglądając walkę na żywo, będąc wśród tysięcy innych kibiców, jednak wydaje się, że oglądanie walki online albo w telewizji również ma swoje zalety, zwłaszcza jeśli bardziej niż na atmosferze zależy nam na oglądaniu samego MMA, na detalach, technicznych szczegółach i innych ?smaczkach?. Poza tym, siłą rzeczy nie ze wszystkich miejsc na arenie będziemy mieć dobrą widoczność. I w końcu: oglądanie MMA w warunkach domowych jest po prostu o wiele tańsze.

Jeśli chodzi o walkę wieczoru gali KSW 35, to można powiedzieć, że Mamed Khalidow jest bez wątpienia zawodnikiem wybitnym; niektórzy nawet uważają że jego talent wykracza poza realia polskich Mieszanych Sztuk Walki i że odpowiednim miejscem byłaby amerykańska federacja UFC, która jest zgodnie uznawana za najlepszą i najważniejszą na świecie. Z drugiej strony, Aziz Karouglu to zawodnik o którym mówi się, że ?łamie kod MMA?; Turek właściwie nie jest nawet zawodnikiem MMA w sensie ścisłym, raczej pięściarzem, który próbuje swoich sił w tej formule. Mimo to wygrywa kolejne starcia i niewątpliwie jest niezwykle niebezpieczny. Można więc powiedzieć, że walkę Khalidov – Karaouglu online powinien zobaczyć dosłownie każdy, kto chociaż trochę interesuję się sportami walkami.

Kolejna odsłona Konfrontacji Sztuk Walki zbliża się coraz bardziej. Karta walk przedstawia się naprawdę imponująco i można chyba zaryzykować twierdzenie, że jeśli wszystkie starcia spełnią pokładane w nich oczekiwania, to powinniśmy być świadkami najlepszej, najbardziej emocjonującej walki w historii polskiego MMA.

Lista walk na KSW 35

Mamed Khalidov – Aziz Karaoglu (walka o pas, kat. -84kg)

Michał Materla – Kendall Grove (kat. -84kg)

Mariusz Pudzianowski – Marcin Różalski (kat. -120kg)

Mateusz Gamrot – TBA (walka o pas, kat. -70kg)

Łukasz Chlewicki – Marif Piraev (kat. -70kg)

Rafał Moks – Robert Radomski (kat. -77kg)

Kamil Szymuszowski – Mindaugas Verzbickas (kat. -77kg)

Marcin Wrzosek – Filip Wolański (kat. -66kg)

Karol Celiński – Marcin Wójcik (kat. -93kg)

Pierwsza zapowiedź KSW 35: Khalidov vs Karaoglu

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Fortuna

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
4,0 rating
Załóż konto u bukmachera PZBuk i odbierz bonus na start 500 PLN