Możliwość uderzania łokciami od KSW 32: Road to Wembley

Już w najbliższą sobotę odbędzie gala najlepszej federacji MMA w Europie KSW. Po raz pierwszy w swojej historii impreza odbędzie się poza granicami naszego kraju – stolicy Wielkiej Brytanii – Londynie. Ale to nie jedyna nowość organizatorów, ponieważ zasady walki Federacji KSW pozwolą zawodnikom na uderzenia łokciami.

Korzystanie z tej efektownej techniki zarówno w stójce jak i w parterze to jeden z najbardziej widowiskowych sposobów na zakończenie pojedynku. Wprowadzenie łokcia do wachlarza dozwolonych technik sprawi, że zawodnicy dostaną nowy bardzo skuteczny oręż do walki, dzięki czemu walki będą znacznie bardziej brutalne, ale tym samym atrakcyjne dla oka widza.

Poniżej komentarz po wprowadzeniu łokci do KSW od jednego z organizatorów gali:

„…Chyba nikt nie ma wątpliwości, żeby byliśmy gotowi na wprowadzenie łokci już dawno, ale jako największa i najbardziej popularna organizacja MMA w Europie, musieliśmy poczekać na dogodny moment, kiedy otaczające nas środowisko będzie na to gotowe. Korzystnym zbiegiem okoliczności jest też fakt, że łokcie zostaną dozwolone od naszej pierwszej gali w Wielkiej Brytanii, gdzie jest to od lat nieodłączny element tamtejszych gal…”

Transmisja z gali KSW Londyn online dostępna będzie w serwisie www.mecze24.pl, gdzie również znajdziesz relację tekstową.

Przypominamy, że pierwsza gala KSW z dozwolonymi uderzeniami łokciem odbędzie się 31 października w legendarnej hali SSE Arena – Wembley w Londynie. W walce wieczoru Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Australijczykiem Peterem Grahamem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Fortuna

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
4,0 rating
Załóż konto u bukmachera PZBuk i odbierz bonus na start 500 PLN