Możliwość uderzania łokciami od KSW 32: Road to Wembley

0

Już w najbliższą sobotę odbędzie gala najlepszej federacji MMA w Europie KSW. Po raz pierwszy w swojej historii impreza odbędzie się poza granicami naszego kraju – stolicy Wielkiej Brytanii – Londynie. Ale to nie jedyna nowość organizatorów, ponieważ zasady walki Federacji KSW pozwolą zawodnikom na uderzenia łokciami.

Korzystanie z tej efektownej techniki zarówno w stójce jak i w parterze to jeden z najbardziej widowiskowych sposobów na zakończenie pojedynku. Wprowadzenie łokcia do wachlarza dozwolonych technik sprawi, że zawodnicy dostaną nowy bardzo skuteczny oręż do walki, dzięki czemu walki będą znacznie bardziej brutalne, ale tym samym atrakcyjne dla oka widza.

Poniżej komentarz po wprowadzeniu łokci do KSW od jednego z organizatorów gali:

„…Chyba nikt nie ma wątpliwości, żeby byliśmy gotowi na wprowadzenie łokci już dawno, ale jako największa i najbardziej popularna organizacja MMA w Europie, musieliśmy poczekać na dogodny moment, kiedy otaczające nas środowisko będzie na to gotowe. Korzystnym zbiegiem okoliczności jest też fakt, że łokcie zostaną dozwolone od naszej pierwszej gali w Wielkiej Brytanii, gdzie jest to od lat nieodłączny element tamtejszych gal…”

Transmisja z gali KSW Londyn online dostępna będzie w serwisie www.mecze24.pl, gdzie również znajdziesz relację tekstową.

Przypominamy, że pierwsza gala KSW z dozwolonymi uderzeniami łokciem odbędzie się 31 października w legendarnej hali SSE Arena – Wembley w Londynie. W walce wieczoru Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Australijczykiem Peterem Grahamem.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.