Różalski nie zrobi „cyrku” podczas KSW 35

Już tylko nieco ponad dwa tygodnie pozostały do kolejnej gali Konfrontacji Sztuk Walki. Najbliższa impreza opatrzona numerem 35 może okazać się najlepszą galą w historii polskiego MMA. Wśród walk między innymi zobaczymy pojedynek Mameda Khalidova z Azizem Karaoglu, Michała Materli z Antonim Chmielewskim i Mariusza Pudzianowskiego z Marcinem Różalskim. Ten ostatni udzielił niedawno bardzo ciekawego wywiadu…

Marcin Różalski mierzy niemal 190cm wzrostu i waży ponad 100 kilogramów. W swojej przygodzie z MMA zanotował już 5 zwycięstw i 4 porażki. W ostatnim czasie popularny „Różal” zdecydowanie nie jest w dobrej formie, jednak do kolejnej walki planuje podejść bardzo poważnie.

Rywalem Marcina będzie najsilniejszy człowiek świata – Mariusz Pudzianowski. Nieco niższy i cięższy od Różalskiego Pudzian do tej pory zaliczył 9 wygranych i 4 porażki. Jak doskonale wiemy, Pudzianowski na pewno do walki przygotuje się bardzo dobrze, więc wcale nie dziwi też chęć poprawienia swojej formy przez Różala. W innym wypadku walka mogłaby być bardzo jednostronna, z korzyścią dla byłego Strongmana.

[i]”Do walki z Pudzianowskim podchodzę cały czas tak samo. Ta cała otoczka medialna omija mnie bokiem. Nie pojawiam się też zbyt często na akcjach promocyjnych.”[/i] – komentuje Marcin Różalski.

[i]”Walka budowana jest od samego początku tylko na sportowych emocjach. Zarówno ja jak i Mariusz podchodzimy do niej poważnie. Były głosy, że zrobimy z tego jakieś show. Nic z tych rzeczy. Nie będzie żadnego cyrku dla gawiedzi. Nie będę robił takiego show dla satysfakcji i radości ludzi, którzy nie mają pojęcia o tym sporcie. Bardzo wielu kibiców nie wie, ile przygotowania kosztują wyrzeczeń, krwi i potu na treningach…”[/i] – mówi o przygotowaniach do KSW online, Marcin Różalski.

Dla prawdziwych fanów poważny pojedynek na pewno będzie lepszym wydarzeniem, niż sztuczna „ustawka” w klatce. Na pewno warto więc oglądać Pudzianowski – Różalski online już 27. maja.

Pamiętajcie, że trzy walki wieczoru, to nie wszystko, co przygotowali na KSW 35 organizatorzy. W karcie walk znalazły się również inne bardzo ciekawe pojedynki, a w nich udział weźmie wielu obiecujących polskich wojowników.

Pełna lista walk KSW 35:
Mamed Khalidov – Aziz Karaoglu (walka o pas, kat. -84kg)
Michał Materla – Kendall Grove (kat. -84kg)
Mariusz Pudzianowski – Marcin Różalski (kat. -120kg)
Mateusz Gamrot – Mansour Barnaoui (walka o pas, kat. -70kg)
Łukasz Chlewicki – Marif Piraev (kat. -70kg)
Rafał Moks – Robert Radomski (kat. -77kg)
Kamil Szymuszowski – Mindaugas Verzbickas (kat. -77kg)
Marcin Wrzosek – Filip Wolański (kat. -66kg)
Karol Celiński – Marcin Wójcik (kat. -93kg)

Zapowiedź KSW 35

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.