Kto zdobędzie Superpuchar?

0

Dziś przed ostatnim półfinałowym spotkaniem mundialu odbędzie się mecz o jedno z najbardziej ?niechcianych? trofeum w kraju. Mianowicie chodzi o Superpuchar Polski, rozgrywki które mają zostać odbudowane po trzech latach przerwy. W Warszawie na Stadionie Narodowym, mistrz Polski – Legia Warszawa będzie podejmować zdobywcę krajowego pucharu – Zawisze Bydgoszcz.ZOBACZ OFERTĘ BET365 NA TO SPOTKANIE

Spotkanie to stoi pod wielkim znakiem zapytania. Do teraz nie wiadomo w jakich składach zagra Legia i Zawisza. Mówi się iż drużyna z Warszawy na ten mecz ma wystawić graczy rezerwowych. Bardzo mocno zbojkotowali to prezesi Zawiszy Bydgoszcz, którzy grozili już wycofaniem swojego zespołu z tego spotkania.

Patrząc jednak po wynikach obozów przygotowawczych obu drużyn, to Legia jest bliżej zwycięstwa w tym meczu. Zespół z Warszawy w czterech spotkaniach towarzyskich tylko raz zremisował. Zawisza natomiast, na tyle samo meczów tylko raz wygrała. Możemy więc liczyć, że nawet pomimo kilku niespodzianek w składzie, to Legia będzie bardziej zdeterminowana do zwycięstwa w tym spotkaniu. Drużyna Henninga Berga będzie chciała pokazać, że jest dobrze przygotowana do walki w eliminacjach Ligi Mistrzów.

Typy :
Wygrana Legii – 1.62

Już teraz otwórz konto na Bet365 i odbierz swój darmowy bonus!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.